Посольство України у Лівії

Київ 07:36

Рекомендації громадянам України у зв’язку із різким загостренням безпекової ситуації в Лівії

22 липня 2014, 10:58
17 липня, 23:19

У зв’язку із різким загостренням безпекової ситуації в Лівії, спричиненою збройними сутичками майже по всій території країни та зокрема в місті Тріполі, МЗС вчергове наполегливо рекомендує громадянам України утриматися від поїздок до цієї країни без нагальної необхідності, а тим, хто перебуває на її території, невідкладно залишити Лівію.

Нашим співвітчизникам, які продовжують знаходитись в Лівії, необхідно уникати місць масового скупчення людей, відслідковувати повідомлення місцевих ЗМІ щодо розвитку ситуації та не дискутувати з місцевим населенням на релігійні або політичні теми, та по можливості залишити країну.

Зазначаємо, що недотримання цих рекомендацій може ускладнити, а в ряді випадків фактично унеможливити надання допомоги з боку Посольства України в Лівії.

У випадку потрапляння у надзвичайні ситуації, громадянам України слід невідкладно звертатися до Посольства України в Лівії за номером телефону: (+218) 91 645 45 17, який працює цілодобово, або телефонувати на «гарячу лінію» МЗС України: (044) 238 16 57.